ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM
KURUMSAL
ÜRÜNLER
KATALOG
SERTİFİKALAR
REFERANSLAR
İLETİŞİM
Mask Yapı Ürünleri

Proactive Astar
Su izolasyon malzemesi uygulamadan önce yüzeylerin hazır hale gelmesi için kullanılan modifiye polimer esaslı, esnek, şeffaf ve yüksek aderansa sahip su izolasyon astarıdır.

Proinjection
Su yalıtımı yapılmamış veya suya maruz kalan düşey zeminlerde yapıların etrafını kazmadan enjeksiyon sistemi ile uygulanan modifiye polimer esaslı, esnek ve yüksek aderansa sahip bir malzemedir.

Proshine
Fayans, mermer gibi parlak yüzeylerde mevcut yapıyı kırmadan, kaldırmadan uygulanabilen modifiye polimer esaslı, şeffaf,esnek yüksek aderansa sahip eksiz su izolasyon malzemesidir.

Proantiwet
Rutubet ve yoğuşmadan kaynaklanan küflenme ve yosunlaşmayı önlemek için kullanılan küf önleyici malzemedir.

Propool
Yüzme ve süs havuzlarının yapım aşamasında veya mevcut zeminler kırılmadan kaldırılmadan uygulanabilen modifiye polimer esaslı, şeffaf, esnek veyüksek aderansa sahip eksiz su izolasyon malzemesidir.

Promastik
Su bazlı, esnek ve yüksek aderansa sahip bir malzemedir. Modifiye polimer esaslı olup kür bitiminde su da çözünmeyen elastik bir tabaka meydana getirir.

Prorefection
Çimento ve modifiye polimer esaslı yüzey yenileme malzemesidir

Prowall
Bütün kaba ve ince sıvaları su geçirimsiz hale getirmek için kullanılan modifiye polimer esaslı su bazlı,esnek ve yüksek aderansa sahip bir malzemedir.

Prosuperflex
Su ile sürekli temasta bulunan hareketli alanların PROACTIVE-MASK uygulanarak izolasyona hazır hale getirilmesinden sonra kullanılan çimento ve modifiye polimer esaslı çift kompenantlı,esnek ve yüksek aderansa sahip eksiz su izolasyon malzemesidir.

Fuat Paşa Mah. Şair Şeyhi Cad. No: 89 - 91 Kütahya
Tel: (274) 223 96 97 - (533) 464 63 43
bilgi@akcekim.com
CELLMANN
Sıkça Sorulan Sorular
Site Haritası
Yasal Uyarı