ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM
KURUMSAL
ÜRÜNLER
KATALOG
SERTİFİKALAR
REFERANSLAR
İLETİŞİM
Yasal Uyarı

İnternet sitesine ilişkin Yasal Bildirimler ve Uyarılar
Akcekim.com sitesi, Akçekim Yapı Kimyasalları ürün ve hizmetlerini tanıtım amacı ile kurulmuştur. Akçekim Yapı Kimyasalları burada yer alan bilgilerin kullanılabilirliği, doğruluğu ve eksiksizliği konusunda herhangi bir taahhütte bulunmamakta veya garanti vermemekte ve kanunen gerekli olan durumlar dışında bu bilgileri güncelleme yükümlülüğüne sahip olmadığını açıkça beyan etmektedir.

İnternet sitesini herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın inceleyebilirsiniz. İnternet sitesinden herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın materyal indirebilirsiniz. İndirdiğiniz her türlü materyali ticari olmayan kişisel amaçlarla kullanabilirsiniz.

İnternet sitesinde görüntülenen ticari markalar, logolar ve hizmet markaları (topluca “Ticari Markalar”) sanofi-aventis’in ve diğer kişi ve/veya kuruluşların müseccel veya tescil edilmemiş ticari markalarıdır.

Yükümlülükler
Siteyi kullanımınızdan doğan riskler size aittir. Bu internet sitesindeki bilgiler Akçekim Yapı Kimyasalları, ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sunmak amacıyla iyi niyetle hazırlanmış olmasına karşın, Akçekim Yapı Kimyasalları ya da çalışanları, Sitenin tasarlanması, hazırlanması veya bu işin teslim edilmesine katkıda bulunan taraflar hiçbir sınırlama olmadan bu internet sitesine erişim ya da bu internet sitesinin kullanımından ya da erişememeniz veya kullanamamanızdan kaynaklanan ya da bu internet sitesinde bulunan herhangi bir materyal, bilgi, özellik ya da tavsiyenin kullanımından doğan doğrudan, dolaylı, özel, bu kullanımın doğal sonucu olan ya da tesadüfi zararlardan hiç bir durumda sorumlu tutulamaz. Akcekim.com internet sitesinin ya da bu internet sitesini yapan sunucuların virüslerden ya da diğer zararlı öğelerden arî olduğu garanti etmemektedir. Yukarıdaki hususlarla sınırlı olmadan Sitedeki tüm içerik, ister açıkça ister dolaylı belirtilmiş olsun; tatmin edici düzeyde bir kaliteye sahip olma, belirli bir amaca uygun olma ya da herhangi bir ihlal güvencesi dâhil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir garanti vermeden “OLDUĞU GİBİ” sunulmaktadır.

Gizlilik
Akçekim Yapı Kimyasalları kullanıcılarının gizliliğine saygı gösterir ve Sitede bildirilen kişisel bilgilerle ilgili olarak kullanıcıların haklarıyla sorumluluklarını açıklayan Gizlilik Politikasını belirlemiştir.

Fuat Paşa Mah. Şair Şeyhi Cad. No: 89 - 91 Kütahya
Tel: (274) 223 96 97 - (533) 464 63 43
bilgi@akcekim.com
CELLMANN
Sıkça Sorulan Sorular
Site Haritası
Yasal Uyarı